10 המתנות הטובות ביותר למטיילים למזרח

חברים שלכם טסים למזרח ואתם שוברים את הראש מה לקנות להם? הנה 10 רעיונות למתנות שכל מטייל ישמח לקבל.

ערכה לשינה במטוס – טיסה למזרח אורכת שעות רבות. ערכה הכוללת כרית מתנפחת, כיסוי עיניים ואטמי אוזניים היא מתנה שכל מי שעולה למטוס ישמח לקבל. ישנן גם אוזניות שמנטרלות רעשים שיוכלו להבטיח לחברים שלכם טיסה שקטה ושלווה.  

ערסל או פוף מתנפח – אין כמו מקום לשים את הראש בחוף הים או באמצע טרק. כמעט בכל חנות של ציוד למחנאות תוכלו למצוא ערסלים ממגוון סוגים. אפשר לתלות ערסל באמצע טרק ביער ולנוח. אפשר גם לישון בערסל וכך להתחמק מזוחלים שונים. יש ערסלים עם כילות המגנות מפני חרקים מעופפים. אם אתם חושבים שתפעול הערסל יהיה מסובך מדיי לחברים שלכם, תמיד תוכלו לקנות להם פוף מתנפח קל לשימוש. כל מה שצריך זה להחזיק את פתח האוויר בכיוון הרוח ותוך זמן קצר פינת הזולה מוכנה.

מזוודות לטיול בויאטנם

חגורה לכסף – מתנה שימושית להגנה על הכסף והדרכונים מפני כייסים. 

יומן מסע – מדובר במתנה על זמנית שתמיד כיף לקבל. מקום להנציח את כל החוויות, רגשות ומחשבות שילוו את המטיילים. אפשר לקנות יומן מסע בחנויות ואפשר גם להכין בעצמכם בעזרת מחברת קשיחה, וואשי טייפ וקישוטים שונים. אפשר גם לכתוב לחבריכם הקדשה אישית. 

מצלמה לצילום מתחת למים – מתנה מקורית שתאפשר לחבריכם להצטלם בשלל פוזות מתחת למים ולהעלות לרשתות החברתיות. מכיוון שהמחיר של מצלמות עמידות במים יקר, אפשר לקנות מצלמה חד פעמית לצילום מתחת למים במחיר שווה לכל נפש.

מדריך למטייל – אחת המתנות השימושיות ביותר למטיילים. המדריך יצייד את חברכם בטיפים, מסלולים ושיחון. 

תיק גב – תיק איכותי עם תמיכה לגב יהפוך את ההליכות הממושכות עם הציוד לנוחות יותר. 

מוט סלפי – לסלפי מושלם על רקע הנופים של המזרח. 

ערכת עזרה ראשונה – ערכה שמכילה תחבושות, יוד, פלסטרים, ג’ל פניסטיל לפריחה ועקיצות חרקים, תרופות להורדת חום ופינצטה ומחט להוצאת קוצים – היא אביזר חובה לטיול. החברים שלכם יודו לכם. 

 אולר – אולר רב שימושי הכולל סכין, פותחן ומספריים יהיה מתנה נהדרת ושימושית. אפשר גם לחרוט הקדשה אישית. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פגישות ייעוץ
אחד על אחד
עם דורון רייכמן

כל המידע שצריך, טיפים והמלצות לפני יציאה לטיול בוויאטנם בפגישה אישית ומעמיקה

Booking.com

גו איסט בפייסבוק

גלילה לראש העמוד