10 דברים שאסור לשכוח כשטסים עם ילדים​

טיול בחו"ל עם ילדים שונה מהותית מטיול מבוגרים ועשוי להיות מאתגר, הנה 10 דברים שאסור לשכוח בדרך לחופשה בחו"ל עם היקר לנו מכל.

טיול בחו”ל עם ילדים שונה מהותית מטיול מבוגרים ועשוי להיות מאתגר, הנה 10 דברים שאסור לשכוח כשטסים עם ילדים : 

שתפו את הילדים בתכנון החופשה 

אם ילדיכם כבר בגילאי בית ספר, כדאי שייקחו חלק פעיל בתכנון החופשה. אפשר לתת להם לבחור אתר שישולב בחופשה, ולקרוא איתם חומרים רלבנטיים. ככל שהילדים יהיו מעורבים יותר בתכנון הטיול, כך הם יהנו יותר וירגישו חשובים ומועילים.

דברים שאסור לשכוח כשטסים עם ילדים​

תעסוקה 

אם זה בטיסה ואם בנסיעות ארוכות, תמיד כדאי שתהיה איתכם תעסוקה כלשהי לשעות מתות בהתאם לגיל הילדים. בגילאים נמוכים אפשר לגשת לחנויות דוגמת “הכול בדולר” או “מקס סטוק” ולהצטייד בחוברות צביעה, צבעים ומדבקות שעולים כמה שקלים ויכולים להעסיק את ילדיכם זמן לא מבוטל. אפשר גם להביא ספרים וטאבלט עם סרטים שהילדים אוהבים.

מסטיקים 

כדי להקל על כאבי אוזניים בזמן הנחיתות וההמראות כדאי לתת לילדיכם ללעוס מסטיק להשוואת לחצי האוויר. חבילת מסטיקים יכולה למנוע מילדיכם סבל רב במשך הטיסה.

ג’ל לחיטוי ידיים

שירותים ציבוריים וילדים חסרי סבלנות הם לא שילוב מוצלח במיוחד. לא לכל הילדים יש סבלנות לשטוף ידיים ביסודיות לאחר ביקור בשירותים. ג’ל לחיטוי ידיים יוכל לעזור במקרים כאלה, וגם לשמש את ילדיכם לפני אכילת חטיף.  

דברים שאסור לשכוח כשטסים עם ילדים – תרופות

למקרה שאחד מילדיכם חלילה יחלה או ייפצע בזמן הטיול, הקפידו לארוז את הדברים הבאים: מד חום, תרופה להורדת חום, פלסטרים, פינצטה להוצאת קוצים, משחת חיטוי וג’ל פניסטיל למקרה של פריחה או עקיצות חרקים.

דברים שאסור לשכוח כשטסים עם ילדים – מסמכים

תמיד כדאי לקחת איתכם את צילומי הדרכונים של ילדיכם. מוזיאונים, פארקים ואתרים שונים נותנים הנחות לילדים בגילאים שונים ולעתים מבקשים לראות אסמכתא.

כובעים וקרם הגנה

עדיף להביא קרם הגנה ולא ספריי. הקרם עמיד יותר ויגן בצורה טובה יותר על העור של ילדיכם.

מצלמה

מומלץ מאוד לתת לילדיכם מצלמה חד פעמית לצילום העולם החדש שנגלה לפניהם. אפשר גם לקנות מצלמה חד פעמית לצילום תמונות מתחת למים.

חפץ אהוב 

ילדים אוהבים את המוכר והבטוח. כדאי להביא להם בובה שהם אוהבים, שמיכה או כרית כדי שתהיה להם הרגשה נעימה ומוכרת. 

המשיכו לעוד כתבות עם המון טיפים, המלצות, אטרקציות ותוכניות טיול למשפחות המטיילות בעולם. גו איסט מתמחה ב טיול לויאטנם ובהוצאת ויזה לויאטנם במהירות ובמחירים נוחים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם בן 1.5 – משפחת גלעד

“אין ספק שזו הייתה חוויה משפחתית מדהימה. כל-כך כיף לראות את ההתפתחות של נועם במהלך הטיול הזה ואת התגובות שלו לאנשים שהוא פוגש, לטעמים חדשים, לנופים וחוויות”.

קרא עוד »

פגישות ייעוץ
אחד על אחד
עם דורון רייכמן

כל המידע שצריך, טיפים והמלצות לפני יציאה לטיול בוויאטנם בפגישה אישית ומעמיקה

Booking.com

גו איסט בפייסבוק

גלילה לראש העמוד