קואנג בין – לאוהבי המערות

מערות, פארקים וחופים שלא מהעולם הזה.

הפרובינציה שוכנת בחוף הצפוני-מרכזי. אורכו של קו החוף שלה הוא 120 קילומטרים, וחמישה נהרות זורמים בגבולותיה. קואנג בין הייתה קרובה לאזור המפורז בזמן מלחמת וייאטנם והופצצה בצורה קשה על ידי ארצות הברית. כתוצאה מכך נגרם לה נזק עצום. הפרובינציה ענייה יחסית ובעוד ענפי החקלאות והדייג מתפתחים, התיירות בהחלט עוזרת לשפר את הכלכלה. אוכלוסיית האזור מונה כ-882,500 נפשות.

איך להגיע?
אפשר להגיע אל קואנג בין במכונית, רכבת, או בטיסה מהאנוי או הו צ’י מין אל שדה התעופה דונג הוי (
Dong Hoi). 

טיול לויאטנם מאי צ'או
טיול בויאטנם באי פוקוק
קואנג בין

תקופה מומלצת לבקר
האביב מתחיל בפברואר ולמשך שלושה חודשים מזג האוויר חמים ומעט גשום, והטמפרטורות נעות סביב 25-18 מעלות. בין החודשים מאי ויולי מזג האוויר חם ויבש והטמפרטורות מגיעות עד 36 מעלות. החודשים החמים ביותר הם יוני, יולי ואוגוסט. בחורף הטמפרטורות נעות בין 12 ל-16 מעלות צלזיוס.

פעילויות מומלצות
הפארק הלאומי פהונג נהא-קה באנג – זהו אתר מורשת עולמי ויש בו עצים בני כמה מאות שנים, חלקם נדירים מאוד. הפארק משתרע על פני 200,000 קילומטרים רבועים, ואפשר למצוא בפארק סחלבים, פרפרים, פְּרִימָטִים, גאורים, עטלפים, מינים שונים של זוחלים ויותר מ-200 זנים שונים של ציפורים, חלק מהם נדירים.

מערת גן העדן בקואנג בין – בפארק הלאומי פהונג נהא-קה באנג יש מתחם של מעל 300 מערות המחוברות זו לזו. אורכם הכולל של המערות הוא מעל 70 קילומטרים. המערות מחזיקות במספר שיאי עולם (הנהר התת קרקעי הגדול ביותר, והמתחם הגדול ביותר של מערות עם מעברים מחוברים). מערת גן העדן התגלתה בשנת 2005 והיא אחת האטרקציות הפופולריות באזור. מומלץ להגיע עם נעליים נוחות.

מגורים
רוב המטיילים לנים בדונג הוי (
Dong Hoi). יש טווח רחב של אפשרויות לינה, מאכסניות ועד למלונות טובים המתאימים יותר לטיול משפחות לויאטנם.

 

לא לשכוח ויזה

אם ברשותכם דרכון זר, ייתכן שתוכלו להיכנס לויאטנם ללא ויזה. אך בעלי דרכון ישראלי צריכים להוציא ויזה כדי להיכנס לויאטנם. היכנסו לכאן כדי להוציא ויזה לויאטנם תוך ארבעה ימים בלבד.  
 

למידע על תיכנון טיול לויאטנם לחץ כאן!

 

למידע על ויזה לויאטנם לחץ כאן!

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם בן 1.5 – משפחת גלעד

“אין ספק שזו הייתה חוויה משפחתית מדהימה. כל-כך כיף לראות את ההתפתחות של נועם במהלך הטיול הזה ואת התגובות שלו לאנשים שהוא פוגש, לטעמים חדשים, לנופים וחוויות”.

קרא עוד »

פגישות ייעוץ
אחד על אחד
עם דורון רייכמן

כל המידע שצריך, טיפים והמלצות לפני יציאה לטיול בוויאטנם בפגישה אישית ומעמיקה

Booking.com

גו איסט בפייסבוק

גלילה לראש העמוד