קאנטחו, ויאטנם – שווקים ופגודות

קאנטחו היא העיר הגדולה ביותר בדלתת המקונג, ואוכלוסייתה מונה כ-1.5 מיליון נפשות. העיר מתפתחת במהירות וזאת מבלי לאבד מייחודיותה.

קאנטחו היא העיר הגדולה ביותר בדלתת המקונג, ואוכלוסייתה מונה כ-1.5 מיליון נפשות. העיר מתפתחת במהירות וזאת מבלי לאבד מייחודיותה. השווקים הצפים שבהם הרוכלים מציעים את מרכולתם על סירות השטות בדלתא, הם שם דבר ברחבי הדלתא ומעבר לה. העיר דיי שקטה במשך היום, ומתעוררת לחיים בשעות הערב. במהלך היום אפשר להתרשם מהפגודות היפות, לשכור אופניים ולטייל בעיר. ובשעות הערב אפשר לאכול במסעדה ולטייל בשווקים.

איך מגיעים לקאנטחו, ויאטנם?

רוב המטיילים מגיעים אל דלתת המקונג מהו צ’י מין. הנסיעה מהו צ’י מין אורכת כשלוש שעות בלבד הודות לגשר קאנטחו שנפתח בשנת 2011 וקיצר את זמן הנסיעה. יש בעיר שדה תעופה קטן (Trà Nóc), ובו טיסות להאנוי ולדה-נאנג. 

 
צפון-מרכז וייאטנם
טיול לויאטנם מאי צ'או
קון דאו
קאנטחו

אטרקציות ואתרים

השווקים הצפים הם יותר מסתם מקום לקנות ולמכור מוצרים. הם מאפשרים לנו להתבונן ולחוות את חיי היום-יום באזור. השוק הצף המרכזי נמצא במחוז קאי ראנג (Cái Răng). מומלץ לבקר בו בשעה מוקדמת כי התושבים קונים בו בבוקר את האוכל שלהם למשך היום.  

פגודת קוואנג דאק היא אחד המקדשים הבודהיסטים הגדולים ביותר שגרים בו נזירים. היא ממוקמת באחד הרחובות העמוסים והרועשים ביותר בקאנטחו, אך היא מלאה בפסלים מוזהבים וציורים, והנזירים במקום עורכים למבקרים סיור. 

ברובע Xuan Khanh נמצא הרחוב הארוך ביותר בדלתת המקונג (Mau Than). ברחוב המתפרש לאורך 20 קילומטרים יש שווקים עם אוכל רחוב טעים, דגים, ירקות ופירות טריים כמו מנגו, תפוזים ואשכוליות. המקום אינו מאוד מתויר, ומומלץ לבקר בו בשעות אחר הצהריים. אפשר לבקר בכנסייה או מקדש ולאכול באחת המסעדות ברחוב.

מגורים

יש אפשרויות לינה רבות לכל תקציב – אפשר ללון אצל המקומיים, באכסניות או מלונות.

לא לשכוח ויזה

אם ברשותכם דרכון זר, ייתכן שתוכלו להיכנס לויאטנם ללא ויזה. אך בעלי דרכון ישראלי צריכים להוציא ויזה כדי להיכנס לויאטנם. היכנסו לכאן כדי להוציא ויזה לויאטנם תוך ארבעה ימים בלבד.  
 

למידע על תיכנון טיול לויאטנם לחץ כאן!

למידע על ויזה לויאטנם לחץ כאן!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם בן 1.5 – משפחת גלעד

“אין ספק שזו הייתה חוויה משפחתית מדהימה. כל-כך כיף לראות את ההתפתחות של נועם במהלך הטיול הזה ואת התגובות שלו לאנשים שהוא פוגש, לטעמים חדשים, לנופים וחוויות”.

קרא עוד »

פגישות ייעוץ
אחד על אחד
עם דורון רייכמן

כל המידע שצריך, טיפים והמלצות לפני יציאה לטיול בוויאטנם בפגישה אישית ומעמיקה

Booking.com

גו איסט בפייסבוק

גלילה לראש העמוד