מאי צ’או – נופים ואירוח אותנטי

הקירבה שלה לעיר הבירה, יופייה עוצר הנשימה, וההזדמנות לגור עם התושבים המקומיים ולספוג את תרבותם – הופכים אותה ליעד חובה בטיול לויאטנם.

מאי צ'או, וייאטנם – טיולי אופניים, נופים ואירוח אותנטי

העיר עם האירוח הכי אותנטי בסביבה, שלא תרצו לעזוב

מאי צ’או שוכנת בעמק שלו ומרהיב ביופיו כ-120 ק”מ דרומית-מערבית להאנוי. הקרבה שלה לעיר הבירה, יופייה עוצר הנשימה, וההזדמנות לגור עם התושבים המקומיים ולספוג את תרבותם – הופכים אותה ליעד חובה בטיול לויאטנם. 

הגעה למאי צ’או, ויטנאם

ארבע שעות נסיעה באוטובוס מפרידות בין מאי צ’או להאנוי. ההסעות יוצאות מספר פעמים ביום ומחיר נסיעה למאי צ’או הוא 80,000 דונג ויאטנמי.  

 

לינה אצל התושבים המקומיים

תושבים רבים מארחים תיירים בבתי הכלונסאות המסורתיים שלהם. למעשה, הם תיכננו את בתיהם במיוחד למטרה זו. הם משלימים את הכנסתם מאריגה וחקלאות על ידי הצעת חווית אירוח אותנטית למטיילים. הלינה הביתית היא לרוב קבוצתית, כך שאם הפרטיות חשובה לכם, תוכלו לחפש בית ריק מאורחים או לשהות באתר הנופש שממוקם ליד הכפר ולהתפנק בבריכה ובסאונה. 

מתי מומלץ לטייל במאי צ’או

המועד הטוב ביותר לביקור במאי צ’או הוא בין אוקטובר לאפריל, כשמזג האוויר נוח יותר. מזג האוויר בין יוני לאוגוסט עלול להיות חם מדיי. 

מה אפשר לעשות במאי צ’או

טיולי אופניים –  מאי צ’או היא יעד מושלם לאוהבי הרכיבה. יש בה מגוון רחב של נתיבים בדרגות קושי שונות,  ואפשר לרכוב בהם לעבר שדות האורז והכפרים ולהיחשף לנופים מפעימים. השכרת אופניים עולה 30,000 דונג ויאטנמי לשעה.

טרקים – אוהבי הטרקים יוכלו להיחשף לאיזורים הפחות מתוירים, להגיע לכפרים מרוחקים ואותנטיים, וללמוד על תרבותם של המיעוטים האתניים השוכנים בהם. כל זאת על רקע נוף עוצר נשימה של מפלים ומטעי תה.

אוכל

רוב המארחים הביתיים מגישים ארוחת בוקר וערב, אך מחירי הארוחות אינם כלולים באירוח ויש לשלם עבורם תשלום נוסף. בארוחת הערב המארחים לרוב מגישים ארוחה מבושלת תוצרת ידם, ואילו ארוחת הבוקר בדרך כלל כוללת פירות, ריבה, לחם וכדומה. אפשר למצוא גם מקומיים שמוכרים מנות אורז ומרק פו (מרק אטריות ובשר).

לא לשכוח ויזה

אם ברשותכם דרכון זר, ייתכן שתוכלו להיכנס לויאטנם ללא ויזה. אך בעלי דרכון ישראלי צריכים להוציא ויזה כדי להיכנס לויאטנם. היכנסו לכאן כדי להוציא ויזה לויאטנם תוך ארבעה ימים בלבד.  
 

למידע על תיכנון טיול לויאטנם לחץ כאן!

למידע על ויזה לויאטנם לחץ כאן!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

פגישות ייעוץ
אחד על אחד
עם דורון רייכמן

כל המידע שצריך, טיפים והמלצות לפני יציאה לטיול בוויאטנם בפגישה אישית ומעמיקה

Booking.com

גו איסט בפייסבוק

גלילה לראש העמוד