טיול לויאטנם – טאם קוק: לינה בבקתות בג’ונגל

העיירה טאם קוק ממוקמת ליד נין בין שבצפון ויאטנם ופירוש שמה הוא שלוש מערות, זאת מכיוון ששלוש מערות טבעיות ומרהיבות בגודלן ניצבות בסלעי הגיר.

אם אתם מתכננים  טיול לויאטנם – טאם קוק היא בוודאי אחד היעדים שלכם. המפרץ המרהיב והאיים הרבים המפוזרים בו נבחרו לאחד משבעת פלאי עולם הטבע והם יעד חובה. לא הרבה יודעים שהנופים בטאם קוק, דומים מאוד לאלו שבמפרץ הא לונג, ויש שיטענו שהם עוצרי נשימה לא פחות.

טאם קוק – שלוש מערות

העיירה טאם קוק ממוקמת ליד נין בין שבצפון ויאטנם ופירוש שמה הוא שלוש מערות, זאת מכיוון ששלוש מערות טבעיות ומרהיבות בגודלן ניצבות בסלעי הגיר העצומים העומדים לצד שדות האורז הירוקים. 

אחת האטרציות המרכזיות של טאם קוק היא שייט בנהר שעובר דרך שדות האורז ומגיע עד לשלוש המערות. בדרך כלל נשים משיטות את הסירות והן נוהגות להחזיק את המשוטים ולשוט בעזרת רגליהן בלבד. לפעמים הנשים אף מוכרות סחורה הנמצאת בסירה, ובכלל האזור מלא ברוכלים המציעים את מרכולתם

טיול לויאטנם - טאם קוק

טיול לויאטנם – טאם קוק: שינה בבקתות למרגלות הנהר

אחד המקומות הקסומים לשינה באזור נקרא Chez Beo Homestay. המקום מציע חוויה של פעם בחיים – שינה בבקתות במבוק הממוקמות למרגלות נהר ועל רקע נוף עוצר נשימה. הבקתות אינן צמודות זו לזו ומאפשרות פרטיות ושקט עד שנדמה שאתם לבדכם בלב הג’ונגל. הבקתות נקיות ומאובזרות. אפשר ללון בבקתה זוגית או לחלופין אם אתם מטיילים לויאטנם עם המשפחה, תוכלו להזמין בקתה משפחתית. אפשר לשכור אופניים ולרכוב בסביבה או לשכב בערסל התלוי במרפסת הבקתה ולהביט בשדות האורז ובהרים. צוות המקום אדיב ומנומס, ובמקום יש מים חמים ו- Wi-Fi.

לא לשכוח ויזה

אם ברשותכם דרכון זר, ייתכן שתוכלו להיכנס לויאטנם ללא ויזה. אך בעלי דרכון ישראלי צריכים להוציא ויזה כדי להיכנס לויאטנם. היכנסו לכאן כדי להוציא ויזה לויאטנם תוך ארבעה ימים בלבד.  
 

למידע על תיכנון טיול לויאטנם לחץ כאן!

למידע על ויזה לויאטנם לחץ כאן!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אשרת כניסה לויאטנם

אשרת כניסה לויאטנם

האם אני צריך אשרת כניסה לויאטנם? מטיילים בעלי דרכון ישראלי חייבים להוציא ויזה כדי להיכנס לויאטנם. אולם אם יש ברשותכם דרכון זר, ייתכן שלא תצטרכו

קרא עוד »
תאילנד עם ילדים

תאילנד עם בן 1.5 – משפחת גלעד

“אין ספק שזו הייתה חוויה משפחתית מדהימה. כל-כך כיף לראות את ההתפתחות של נועם במהלך הטיול הזה ואת התגובות שלו לאנשים שהוא פוגש, לטעמים חדשים, לנופים וחוויות”.

קרא עוד »

פגישות ייעוץ
אחד על אחד
עם דורון רייכמן

כל המידע שצריך, טיפים והמלצות לפני יציאה לטיול בוויאטנם בפגישה אישית ומעמיקה

Booking.com

גו איסט בפייסבוק

גלילה לראש העמוד