GO EAST – המומחים למזרח ולטיולי משפחות

הוצאת ויזה לויאטנם

כל מה שתרצו לדעת בנושא של הוצאת ויזה לויאטנם.

מטיילים רבים מוצאים בויאטנם יעד מושך ומרתק ומשלבים אותה כחלק בולט ומשמעותי בטיול הגדול למזרח הרחוק, כמו גם כאלה הבוחרים בה כיעד עצמאי. ויאטנם גובלת ברפובליקה העממית של סין ובקמבודיה, אולם מציעה מרחבי ענק בני מעל שלוש מאות אלף קילומטרים רבועים ואוכלוסייה הנושקת למאה מיליון תושבים. שילוב מרתק בין מרחבי טבע פראי, הרים ונהרות ושפע של נופים תכולים וירוקים, לצד ערים מרכזיות תוססות ועשירות בתרבות מקומית ובמקומות בילוי – מאפשר טיולים לויאטנם בני ימים אחדים ועד חודשים אחדים לבחירה. 

בעלי דרכון ישראלי חייבים להוציא ויזה לויאטנם 

ישראלים המגיעים לטיול בויאטנם נדרשים להנפקת ויזה מתאימה, על פי אופי הביקור וזמן השהות המתוכנן. חשוב לדעת כי בעלי דרכונים זרים עשויים להיות רשאים לכניסה לויאטנם לזמן מוגבל ללא הנפקת אשרת שהיה, דוגמת בעלי דרכון צרפתי, דרכון גרמני ואחרים המותרים לביקור בן עד חמישה עשר יום, ודוגמת בעלי אזרחות תאילנדית המוזמנים לשהות בויאטנם לתקופה בת עד שלושים ימים ללא צורך בהוצאת ויזה.

הוצאת ויזת תייר לויאטנם מתאפשרת לתקופה בת עד שלושים יום, או לחילופין לתקופה בת עד תשעים יום. מדובר בויזה חד פעמית אשר אינה מאפשרת עזיבה וחזרה אך המדינה בתוך הטווח האמור. כל עזיבה של ויאטנם גם במסגרת תוקף אשרת השהיה, לא תאפשר חזרה ללא הנפקת ויזה נוספת.

גו איסט - טיול בהתאמה אישית
ממלאים את הטופס באתר

ממלאים את הפרטים שלכם בטופס המקוון באנגלית בעברית באתר גו איסט – אין צורך יותר לנסוע לשגרירות, לשלוח מסמכים בדואר או לצאת מהבית!

מקבלים את אישור הויזה לוייטנאם הרשמי במייל או בווצאפ

לאחר הגשת הטופס, אנו שולחים מיד את הבקשה אישור הויזה מתקבל ונשלח אליכם במייל תוך 1-2 ימי עסקים.

הנפקת ויזה
טסים לויאטנם בראש שקט

מציגים את הויזה האלקטרונית בעלייה למטוס, בהגעה ליעד מקבלים את המדבקה בדרכון

ואז מתחיל כל הכיף 🙂

ויזה לויאטנם - פשוט וקל
להזמנות בוואטסאפ שלחו הודעה
050-4436744

לקבלת ויזה לויאטנם  – ממלאים את הטופס בקלות ובמהירות ומקבלים את אישור הויזה למייל תוך 1-2 ימי עסקים בלבד – במחיר הטוב ביותר בארץ! 

עלות הויזה כולל האגרה לתשלום בישראל היא  299 ש"ח כולל הכל!

אפשר פשוט לשלוח לנו ווצאפ ונטפל לכם בויזה במהירות  לשליחת ווצאפ  

ויזה לויאטנם

הוצאת ויזה לויאטנם – כניסה רב פעמית  

ניתן גם להוציא ויזה לויאטנם המיועדת לכניסה רב פעמית, לאותן תקופות אמורות, כאשר ההבדל הוא שאשרה זו מאפשרת יציאה וחזרה אל המדינה. אשרה מסוג זה מתאימה למטיילים שאינם מעוניינים להתחייב ללוח זמנים קבוע מראש ואנשי עסקים המעוניינים לבחון הזדמנויות עסקיות ולסייר באזור כולו.

בויאטנם ישנו נוהג קנסות מחמיר למי שחרג מתנאי אשרת השהייה, ועל כן לא מומלץ לתכנן טיסות בצמוד לתנאי אשרת השהיה. עיכובים בטיסה, מגבלה רפואית או בירוקרטית וכל סיבה אחרת לעיכוב, לא תתקבל בהבנה ותידרשו לשלם סכום כסף גבוה בהרבה מזה שהייתה עולה ויזה מותאמת.

הנפקת ויזה דרך גו איסט במחיר הכי זול בארץ ותוך 2 ימי עסקים בלבד!

בדומה להוצאת אזרחות פורטוגלית, גם בהוצאת ויזה לויאטנם נדרש לפנות אל שגרירות ויאטנם בישראל, להגיש שם בקשה מסודרת המפרטת את מטרת הביקור, משך השהייה המתוכנן, הצגת דרכון בתוקף בן חצי שנה קדימה לפחות ומילוי של טופס פרטים אישיים. הבקשה אינה מטופלת בו ביום ויש להשאיר את המסמכים ואת הדרכון בשגרירות, ולאסוף אותם עם אישור הבקשה מקץ ימים אחדים. מחיר הוויזה משתנה על פי סוג האשרה המבוקשת וזמן השהיה ונע בין כמאתיים ועשרים לחמש מאות שקלים.

קיימת גם אפשרות נוספת להוצאת ויזה לויאטנם דרך האינטרנט- בקרויה VISA ON ARRIVAL  המתבצעת דרך אתרי אינטרנט של סוכנות מורשית, הפרטים המלאים מועברים דרך האתר לרבות צירוף מסמכים ותשלום אגרה מופחתת, והאישור מתקבל במייל מקץ שני ימי עסקים. אשרת השהיה תמתין במסוף של כל שדות התעופה הרשמיים בויאטנם.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

איך מוציאים ויזה להודו

איך מוציאים ויזה להודו?

אם אתם מתכננים לטוס להודו יתכן ואחת השאלות שעולה אצלכם היא איך מוציאים ויזה להודו. התהליך לא מחייב אתכם לצאת מהבית ולהיפגש עם שגרירים ומיד

קרא עוד »
הוצאת ויזה להודו

הכול על הוצאת ויזה להודו

הדרך אל הודו הקסומה מחייבת את הישראלים לבצע הוצאת ויזה להודו. ישראלים אשר מבקשים להגיע למדינה יוכלו לבקש ויזה להודו גם באופן ממוחשב וזאת לתקופה

קרא עוד »

פגישות ייעוץ
אחד על אחד
עם דורון רייכמן

כל המידע שצריך, טיפים והמלצות לפני יציאה לטיול בוויאטנם בפגישה אישית ומעמיקה

[booking_product_helper shortname="hanoi"]

גו איסט בפייסבוק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן